Behind That Fucking Wall - 1. DÍL

8. března 2014 v 18:03 | Sidney |  Behind That Fucking Wall
suchý humor, vulgarismy, nespisovný jazyk, erotično
"Motýlek a Chobotnička"


Z lehkého spánku jej vyrušil nezvyklý lomoz. Poplašeně sebou trhnul, zatímco se pohotově snažil rozlepit zavřená víčka od sebe. Londýnské činžovní domy byly svou architekturou možná skutečně obdivuhodné, jejich tenké zdivo však skrze svou strukturu mnohdy propustilo víc, než by si kdokoliv přál. Rukou si promasíroval kořen nosu. Rozhlédl se po místnosti, aby se zorientoval v čase i prostoru. Starými okny do bytu pronikalo slabé pouliční osvětlení. Rozednívalo se.

Blíže nespecifikovatelná dunivá rána neznámého původu se ozvala znovu. Bylo to, jako když… Nedovedl onen sluchový podnět správně pojmenovat. Svraštil čelo, přimhouřil obočí a dlaněmi si protřel rozespalé oči. S hlubokým zívnutím se posadil na kraj postele, bosými chodidly se dotknul chladné plovoucí podlahy, až mu naběhla nepatrná husí kůže. Lokty zapřel o kolena, zatímco zkoumavě skenoval zeď za pelestí, zpoza které se už několik měsíců neozývalo nic jiného, než jen ukrutné hrobové ticho. Jako by snad potěšeně vyčkával momentu, kdy se onen zvuk ozve znovu. Zašklebil se, a když úder zazněl do třetice, mlčky zakroutil hlavou, až se mu zatřásla kudrnatá kštice na hlavě. Prsty si zajel do vlasů a několika neidentifikovatelnými pohyby si je upravil k obrazu svému.

Povzdechl si a zvedl se ze sedu do stoje. Pečlivě se protáhl a neopomněl slastí zachrčet. Spokojeně se poškrábal na potetované hrudi, zatímco si druhou rukou pocuchal kučery. Rozešel se bytem ke koupelně, když se onen tón ozval znovu, tentokrát ale v doprovodu zvláštního zasténání. Měl chuť se nad tím vším na chvíli pozastavit, ale po krátkých soudech jen s nonšalantním úsměvem mávl nad situací rukou.
Jeho byt za okamžik naplnilo znění silného proudu tekoucí vody a spokojené mručení. Nikdy se nedovedl sprchovat v tichosti, vždy si rád pobrukoval písně svých oblíbených autorů. Neboť tento prostor nesdílel - dlouhodobě nesdílel, jestli víte, co se tím myslí - s nikým jiným než právě sám se sebou, nepociťoval jakoukoliv potřebu zavírat za sebou kterékoliv dveře.

Od plynulého a příjemného zpěvu, jímž napodoboval zpěváka Arctic Monkeys, se jeho hlas zvrhle stáčel k něčemu, co znělo dost dirty i bez všech těch slov: "In the morning I awake," rukou si šermoval před obličejem s imaginárním mikrofonem, "I feel my bladder about to break," poskakoval po sprchovém koutě a vášnivě se zmítal na všechny strany, "I scratch my balls I rub my eyes," kdesi v prostoru nahmatal air guitar a zběsile na ní brnkal akordy, které slyšel v hlavě, "Just feeling crazy." Pozměnil si poslední slovo, které dle jeho mínění daleko lépe vystihovalo jeho nynější rozpoložení, a dal si na jeho vyznění opravdu setsakra záležet.

V momentě koupelnové orgie ustaly. Ozývalo se odtud už jen jemné hvízdání a zbytky kapající vody narážející o dno sprchového kouta. Osuškou si nedbale vydrbal mokré vlasy, aby si ji nakonec mohl ovinout okolo pasu. Rozešel se ke kuchyni, když uslyšel silné klepání na vchodové dveře. Pozorně se zamračil a rozešel se za zvukem. Kukátkem zvědavě nahlédl do chodby.

"Kurva," zaklel potom, co se, vlivem svého poplašeného úskoku a nárazu paty o botník za sebou, prostorem ozvala tupá hlasitá rána. Připadal si jako šmírák přistižený při činu. Nečekal, že v kukátku uvidí pár zkoumavých modrých očí, jak právě na něj zírají v milimetrové blízkosti tak vševědoucně, jakoby ho snad mohly vidět. Plaše zakroutil hlavou, aby se rozpamatoval. Klepání se ozvalo znovu a ještě naléhavěji, ale až poté, co zpoza dveří zaslechl mírné uchechtnutí. Skvěle Stylesi, vůbec nevypadáš jako kretén. Až poté se přistihl, jak se vylekaně rozvaluje na skříňce pod sebou. Zvedl se na nohy a přikročil ke dveřím.

"Co to do prde-" zachrastil řetízkem a vzal za kliku. To, co spatřil za dřevěným masívem, ovšem vůbec nečekal. Stála tam překrásná dívka. Doslova oněměl. Nádherná světle hnědá hříva, která dokonale harmonizovala s jejím bledým obličejem, plné růžové rty a obrovská modrá kukadla, která sledovala každý jeho sebemenší pohyb. Špičatá brada, ostře řezané lícní kosti. Ušlechtilý krk, vystouplé klíční kosti, úzký pas a štíhlý hrudník zahalený jen v přiléhavém bílém tílku s hlubokým výstřihem, který tak zvýrazňoval její bujný dekolt, a… Probůh! S titěrnými knoflíčky? Oblé boky zahalené v pánských trenkách s motivem Spongeboba působily velmi uvolněně. Nohy dlouhé až do nebe - sakra dlouhé, štíhlé, hladké a… V proužkovaných podkolenkách? Fascinovaně stočil pohled k jejím vyšším partiím, když se hlasitě rozchechtal. Ona křehounká dívka totiž v rukou pevně třímala kladivo, které v jejích drobounkých a jemných prstech vypadalo snad ještě větší, než bylo normálně. Tím kladivem mířila přímo na něj.

"Hej ženská," zhrozil se a nastražil dlaně v obranném gestu, "bacha ať si neublížíš."

"Cože?" vydechla zastřeným hlasem. Nespouštěla z něj oči. Momentálně jej považovala za středobod vesmíru. Zrakem jen pohotově bloudila všude po jeho pevném těle a snažila se pojmout všechno, co jí bylo vydáno na obdiv. Byl asi o hlavu vyšší než ona. Vlhké zvlněné vlasy měl zvláštně a roztomile rozcuchané. Přimhouřené tvrdě tvarované obočí a pronikavé nefritové oči, které jí doslova svlékaly donaha. Výrazný rovný nos, šťavnatá červená ústa, jejichž srdíčkově tvarovaný horní ret vyloženě vybízel k neřestem. Ostřejší brada navazovala na prudce zkosené čelisti. Lícní kosti dost vystouplé na to, aby jeho obličej působil aristokraticky. Silný krk i mohutná ramena, jež pokrývalo značné množství tetovacího inkoustu. Přes dokonale šlachovité paže zrakem doputovala až k rozložitým dlaním zakončeným štíhlými dlouhými prsty, kterými netrpělivě klepal do dveří. Dech se jí zadrhnul, mírně se zachvěla při určité představě. Perfektně modelovaná prsa i celý hrudník, který zvýrazňovalo vypodobení motýla. Pekáč tří… Né, čtyř párů buchet. A ono rajcovní "véčko". "Véčko", v jehož centru se od pupíku dolů táhla svislá linie chloupků až kamsi… Kamsi proklatě hluboko. Nebylo třeba použít nijak zvláštního vypětí sil, aby si dovedla představit, jaké vybavení zakrývá běloskvoucí ručník omotaný ledabyle a zatraceně nízko na jeho bocích. Šlachovitá kolena, vypracovaná lýtka, která trčela zpod ručníku, a bosá chodidla jen dokreslovala jeho celkový sexy dojem.

"Hele, všechno v pohodě?" zachraptěl hluboce s neskrývavou dávkou pobavení, neboť neodpovídala a jen na něj zvědavě třeštila oči. Natáhl se rukou po vršku dveří, aby se opřel. Až pak mu došlo, že se před ní producíruje jen v ručníku. Nervózně se zavrtěl a přešlápl z nohy na nohu. Zrakem se vrátila k jeho obličeji a on si všiml, jak jí odlesk v duhovkách potemněl. Zatnula čelist. Bylo to, řekněme… Sexy.

"Ty se ptáš , jestli je všechno v pohodě?" zatvářila se udiveně. Kladivo stále nespouštěla z bojovné pozice.
"No…" zkonstatoval zaskočeně, "asi jo?"
"Konečně jsem usínala, když se zpoza tý zasraný," zasekla se, "odpusť mi ten výraz," dodala ironicky, "zdi začaly ozývat tak šílený vřeštivý zvuky, že jsem myslela, že tu někoho mordujou." Artikulovala pomalu a s jistým zápalem.
"Přišlas mě zachránit?" zeptal se svůdně.
"Ne," stáhla ruku s kladivem podél těla a svěsila ramena, "přišla jsem tomu mordýři pomoct," odsekla. Naklonila hlavu k pravému rameni a usmála se. Dotčeně si odfrknul.

"Nechci ti nic říkat, Spongebobe," poukázal tak na její trenky, a podrbal se dlaní na bradě, "ale byli jste to zrovna vy, kdo mě jistýma zvukama z druhý strany tý zasraný," zakřenil se, "odpusť mi ten výraz," napodobil ji, "zdi, vzbudil." Namířil k ní svůj vztyčený ukazovák vítězoslavně.
"Tak hele," povzdychla si a netrpělivě přešlápla, "Motýlku," zašklebila se a kývla směrem k jeho hrudi, "prvně - na lidi se neukazuje," pleskla ho káravě přes prst, "tím spíš ne na cizí," založila si ruku v bok, "za druhý - cos myslel tím vy?" Nadzdvihla obočí.
"Kdybys tu nestála s kladivem," odmlčel se, "a neohrožovala tak mě i sebe, možná bych bral v potaz pravidla bontonu," vypnul hruď, "nechováš se moc cize, když se přede mnou ukazuješ takhle spoře oděná," poukázal na její šat, "a co se týče vás, nemusíš mi nic vysvětlovat, už tak je to dostatečně bizarní situace," založil si ruce na prsou a opřel se o zárubeň, "jenom tomu svýmu Šamstrovi vyřiď, aby odsunul postel víc ode zdi," přiložil si dlaň ke koutku úst a naklonil se k ní tajemně blíž ihned potom, co se rozhlédl po liduprázdné chodbě, "váš soused," poplácal si pěstí do vypracované hrudi tak, aby zdůraznil, že myslí sebe, "chápe, že je třeba novej byt řádně pokřtít, ale taky zrovna nepotřebuje vědět o postelových radovánkách ve vedlejším bytě," zašeptal, zatímco dunivě zaklepal klouby prstů do zdi. Pozoroval její pobavený výraz, což ho mírně rozhodilo, a tak dodal: "Tím spíš ne, když ta jeho postel tentokrát zeje prázdnotou." Dokončil a narovnal se.

"Děláš si srandu, viď že jo?" vyprskla smíchy a zapřela se volnou rukou o rám dveří. Zběsile kroutila hlavou a nepřestávala se smát. "Vzdávám se!" Stále se podivně svíjela, ale vypadalo to, že už se uklidňuje. Zvědavě ji pozoroval a upřímně se těšil z toho, že ji tak dobře pobavil, ačkoliv přesně nevěděl čím. Pročísla si dlouhé vlasy a jedním pohybem si je všechny hodila na levé rameno.

"Uh," vydechla s námahou a zamávala si dlaní pod bradou, "tak jo, Motýlku," dloubla mu prstem do hrudníku, "příště, až uslyšim nějaký pochybný výjevy…" gestikulovala prázdnou rukou ve vzduchu, "z džungle," vyzdvihla prst vysoko, "tak se za tebou stavim v roláku, vlněný sukni, kousavých punčochách a se soudním povolením v ruce, chceš?" jakoby nic před ním zašermovala kladivem. "A oukej," zakuckala se, "já mu to teda vyřídim, slibuju," hrála si na vážnou. "Ty zas vyřiď tý svý Micině ve sprše," odpichovala se od dveřní zárubně k odchodu, "že příště stačí, když bude příst jako Alex Turner," přehodila si kladivo přes rameno, "a že vážně nemusí vřeštět jak Fat Mike v devadesátým třetím na Rockpalastu v…" nahodila zádumčivý výraz, "kolik že vlastně je," zmlkla, "no prostě, za božího rána."

Usmála se a otočila se na patě ke svému bytu. Ó bože… Až teď si toho všiml. Měla potetovaná snad celá záda. Na šíji se jí vyjímalo precizní vyobrazení chobotnice. Až teď si uvědomil, že konečky chapadel, které se jí nenuceně obtáčely okolo smyslného krku, byly patrné již předtím. Ještě než se chopila kliky, pobaveně se ohlédla za ním. Jako opařený stál ve dveřích a mlčky ji sledoval. Ani se nehnul, jen hlavu omámeně otáčel za jejím božským tělem. Nejspíš nechápal. Nic.

"Jo, a Motýlku?" zvolala sladce, opřená o dřevěný masív.
"Ano, Chobotničko?" vybídl jí mávnutím hlavy a konečně zavřel ústa tím, že se nevinně usmál.
"Chobotničko?" Zopakovala a nakrčila obočí.
"Spongebob bylo jen dočasný označení," založil si ruce na prsou, "příště tě budu čekat v sexy prádýlku a to, co máš za krkem, chci vidět pořádně." Našpulil rty. Zavrtěla hlavou.
"Je tam lousy," prohodila. Zamračil se.
"Cože?" vydechl v neporozumění.

"No, však víš," převrátila očima, "ty NOFX - ne crazy, ale lousy," pronesla jakoby nic ještě předtím, než v mžiku zmizela ve svém bytě.

Pozn: song ze sprchy č. 1 CLICK; song ze sprchy č. 2 CLICK; dívka na úvodce je francouzská herečka Marine Vacth >HERE< a v povídce bude ztvárňovat roli Harryho sousedky, je totiž absolutně nádherná
 


Komentáře

1 I.Blake I.Blake | Web | 8. března 2014 v 19:44 | Reagovat

Tak tohle se mi líbi!!
Hahaa, motýlik a chobotnička ! :D Sidney, palec hore, krása! Teším sa na pokračovanie! :)

2 Kacenka Kacenka | 9. března 2014 v 9:07 | Reagovat

Takzeeeee...? to presouvas jen sem?
Ja abych byla v obraze :P a teda ta DOKONALA UZASNA povidka bude jen tady nebo ..??

3 Sidney Sidney | Web | 9. března 2014 v 11:27 | Reagovat

[1]: Díky díky díky! Jsem zvědavson, co na to budeš říkat dál:P

[2]: Kačí, neboj, vše se dozvíš;) Ještě jsem se nerozhodla úplně, ale říkala jsem si, že to sem pomalu začnu házet. Plánuju, že ještě pár dílů se na 1D-ff objeví a hlavně! Všechny vás o přesunu včas inofrmuju:) Hm?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.