Behind That Fucking Wall - 15. DÍL

1. dubna 2014 v 22:03 | Sidney |  Behind That Fucking Wall
suchý humor, vulgarismy, nespisovný jazyk, erotično
"Neojetá pionýrka a mistr testosteron"Tmavý klub duněl a hýřil pod basy ohlušující muziky. Parket byl doslova přecpaný vlnícími se mužskými těly, mezi kterými se sem tam mihla nějaká ta žena. Dýdžej stál za mixážním pultem ve vysoko vykonstruované kukani, jejíž podlaha i stěny byly z průhledného proskleného materiálu, jenž lámal všechna ta světla, která protínala temno celého prostoru. Všichni přítomní byli nějakým způsobem ve svém živlu - ať už ti tančící či naše čtveřice popíjející na baru.

"Ó můj bože," jančil Louis, "hrajou oldies!"
"Pf," odfrkl si Joel arogantně, "na to dneska ještě někdo paří?"
"Jo," zasmál se muž v pruhovaném, "většinou ale ty, co to umí a nejsou srabi."
"Říkáš o mně, že jsem srab nebo co jako?" zatvářil se dotčeně Asiat.

"Kristebože," prohlásila Reilly opile, "tohle špatně skončí, měli bysme vypadnout."
"Počkej! Konečně to tu začíná bejt trochu zajímavý," bavil se rozhovorem homosexuálů Harry, "třeba si vytrhaj vlasy a vyškrábou oči jako holky, nebo třeba budou bahenní zápasy nebo tak něco."
"Máš moc bujnou fantazii," zchladila ho poklepáním po zádech, "vidíš tu snad někde bahno?"
"Tohle je gay klub," přikryl si ústa a zašeptal, "tady budou mít podobných zvrhlostí hafo, vsaď se."
"Achjo," povzdechla si.

"Takže já jsem podle tebe srab," ukázal na sebe černovlasý.
"Přeber si to, jak chceš," zavřískal brunet a založil si ruce.
"Jsou to vykopávky, dneska už to nikdo neposlouchá," dloubl do něj Joel.
"Já jo," řekl hrdě Louis.
"Tak na to nikdo netancuje," zavrtěl hlavou.
"Promiň, ale co žes říkal? Vyndej si hlavu ze svěrače a rozhlídni se okolo," zasmál se samolibě.
"Všichni jsou vožralý, to se pak snadno tancuje i na takovýhle kraviny," odpil ze sklenky.
"Jo měls pravdu, seš srab, jednoduše se bojíš," odvrátil pohled.
"Čeho jako?" vyzvídal Reillyin kamarád.
"Mě." pokrčil rameny muž v pruhovaném.
"A proč tebe?" zasmál se upřímně Asiat.
"Tak dáme battle!" navrhnul Louis.
"Na tyhle srajdy?" nadzdvihl obočí černovlasý.
"Jestli umíš tancovat, je jedno, co ti k tomu hraje," založil si ruce v bok brunet.
"Fajn," protočil oči.
"Fajn," zazubil se.
"Fájn."
"Fájn."

Dvojice se hašteřila tak dlouho, dokud se oba muži společně neodklidili do víru dění a nezačali tam vytvářet kreace podobné těm, které předváděl Steve Stifler ve třetím dílu American Pie, když společně s Jimem sháněli svatební šaty pro Michelle. Do rytmu zapáleně napodobovali všem notoricky známé triky a pohyby, a tudíž nebylo divu, že se kolem nich o nedlouho začala houfovat nemalá hrstka lidí, která je svým tleskáním a hvízdáním povzbuzovala k těm nejlepším výkonům.

"Vsázim Paganiniho macka na Louise," zachraptěl Harry pobaveně.
"Fuj. Tak to neznáš Joela," vyplázla na něj jazyk, "neumí prohrávat. Vsázim Čajkovskýho ejakulát na šikmoočka."
"To snad ne," zaúpěl, "to byl zatím největší kentus."
"No právě," uchechtla se, "už se těšim, až budeš polykat."
"To znělo jako sexuální narážka," prohlédl si ji.
"To taky byla sexuální narážka," řekla vážně.
***
Po stranách taneční plochy se nacházelo několik intimně osvětlených lóží. Všichni čtyři, a ještě pár dalších z kolaudační párty u Reilly, v jedné z nich posedávali a zatímco hlasitě debatovali nad tématy věnovanými homosexuální menšině, popíjeli své oblíbené drinky. Až na hnědovlásku a kudrnáče, kteří už sice s koktejlem Verdiho průduch dosahovali téměř konce seznamu, jejich stav tomu dozajista také odpovídal, avšak nedalo by se říct, že by něco z vypitého rádi zmínili ve výčtu svých top nápojů.
"Byla to prostě remíza a tečka," zkonstatoval Loui rozhodně za doprovodu soustavného přikyvování ze strany černovlasého Joela.
"Ne," zavrtěla hlavou značně společensky unavená Reilly, "Joel vyhrál."
"Neumíš přiznat prohru, Chobotničko," naklonil se k ní kudrnáč, "jenom tě sere, že sis ejakulát musela vyžahnout sama."
"To mě teda sere," přiznala a odpila ze své sklenky, "bože, to jsou sračky, bléé," zahlásila Reilly bez skrupulí.
"No, zrovna jsem ti chtěl říct," říhnul si a zamrkal, "jakou kokotinu jsi to vymyslela." Vydechl zmoženě.
"Musim to rozchodit," škytla, "pojďte tancovat!" Nadhodila do éteru, avšak krom pár zdvihnutých prostředníků se na ní nikdo nesoustředil. "Tak si naserte, půjdu klidně sama," zabručela.
"To mě tu s nima jako necháš?" zakňučel kudrnáč vedle. Hlavu si opřel o její rameno, zatímco prstem mířil na páreček gayů.
"To teda nechám," dloubla do něj a vyplázla jazyk, "já chci tuhle challenge vyhrát." S nemalým zavrávoráním prudce vstala z polstrované sedačky a nemotorně odcupitala na kraj parketu.

"Tak co vy dva?" zazubil se Joel na kučeravého.
"Co by?" zamračil se Harry a otočil se k Asiatovi, který mu snad poprvé za celý večer věnoval plnou pozornost.
"Měli byste si spolu zašukat," vyřkl nevybíravě, "ona to potřebuje jako sůl."
"Jo jasně," založil si ruce na prsou kudrnáč a hlasitě se rozchechtal, "myslim, že o sex někdo jako ona," střihl pohledem jejím směrem, "nouzi nemá."
"Nevim, co o ní víš ty," odmlčel se, "ale já vim dost… A fakt je, že se poslední dobou chová jak neojetá pionýrka."
"Reilly?" vykulil oči.
"Reilly," přikývl Asiat.
"A to se projevuje jak?" vyzvídal zaujatě.
"Ani se neptej," mávl teatrálně rukou, "je schopná zvlhnout i během mailování s klientem."
"S jakým klientem?" nakrčil obočí zkoumavě.
"Ále," protáhl, "má nějakou novou zakázku a prej je ten týpek sexy už jenom po hlase nebo co," mlaskl, "ale jí poslední dobou přijde sexy očividně všechno," významně si ho prohlédl.
"Co tim chceš říct?" zavrtěl hlavou a svraštil čelo.
"Radši ani nic," zahihňal se.
"Hele máš jakože nějakej problém?" vystrčil bradu kudrnatý.
"To teda mam," přiznal.
"A nemůžeš to říct třeba narovinu? Jako chlap," zadrhl se, načež se ironicky ušklíbl, "no jo vlastně… Sorry."
"Hele ty, mistře testosterone," protočil oči znuděně, "na tohle ti nejsem zvědavej - krom toho meleš stejný sračky jako naprostá většina všech nudnejch a nezajímavejch lidí, takže zkus bejt trochu oridžinl, oukej bejby? A proti mam maximálně to, žes ," máchl hlavou k parketu, "ještě nevyšukal mozek z palice."
"Do toho je ti hovno," usrkl koktejlu.
"Bylo by mi do toho hovno, kdyby mi byla ukradená," usmál se sladce, "navíc," zdvihl ukazováček důležitě, "nechápu, že to můžete vydržet."
"Co jako?" nechápal kudrnáč.
"Je stejně natvrdlej jako ona," procedil sarkasticky a drknul do, do nynějška, mlčícího Louise.
"Hele," vložil se do hovoru brunet v pruhovaném, "celou dobu, celej tenhle kurevsky dokonalej večer vás pozoruju a v životě jsem neviděl, aby to mezi někym jiskřilo tak, jak to jiskří mezi váma."
"Jo," přitakal Joel, "je to až nesnesitelně okatý, nechápu, že to ani jeden nevidíte. To jste jako tak tupý? Nebo to nechcete vidět, protože si to jakože bojíte přiznat?" rozhodil rukama černovlasý.

Kudrnáč neodpověděl, jen mlčky sledoval pár tokajících homosexuálů naproti sobě, kteří se nyní chovali, jako by pozřeli Šalamounovo hovno. Mírně ho znepokojoval fakt, že se v jeho, i jejím, intimním životě právě vrtá někdo jako oni. Neměl předsudky, koneckonců Louis byl jeho dobrý přítel, ale tato situace ho i přesto z nějakého důvodu přiváděla do varu. Upřímně se bál už jen pozastavit se nad jiným zapříčiněním, natož si něco silácky přiznávat. Slabě se ošil, aby setřásl tíhu momentu, a hlavu odvrátil k tanečnímu parketu, na který před okamžikem odešla jeho Chobotnička. Netrvalo dlouho a pohledem ji v davu přeci jen našel.

Dychtivě ji sledoval. Ani na moment si nedovolil spustit ji z očí a ochudit se tak o všechnu vášeň a nespoutanost, kterou teď oplývala víc než normálně. Naprosto nedbala ostatních, nepojímala okolní svět, jen se dál ztrácela v mase zpocených těl, která ji obklopovala. Svíjela se v rytmech hlasité hudby, vzešlé z obrovských reprobeden. Prsty si cuchala prameny slepených vlasů. Dlaněmi si třela orosené tváře i čelo a dotýkala se jimi všude po těle. Až příliš reálně si právě představoval, jak sebemenší kousíček její rozpálené kůže divoce tepe. Ústa nechávala pootevřená, aby skrze ně mohla regulovat pravidelný přísun kyslíku, zatímco si v téměř pravidelných intervalech vlhčila vyprahlé rty špičkou jazyka. Oči nechávala zavřené a ani na moment se nepozastavovala nad faktem, že téměř stále vráží do cizích lidí. Vnímala jen sebe. Sebe a hudbu.
Až ve chvíli, kdy si přehodila vlasy dozadu a rukama si je přidržela na temeni, krátce vzhlédla. Jejich pohledy se okamžitě setkaly. Ani jeden z nich se neodvažoval uhnout. Možná jí trochu udivoval fakt, že jí pozoruje zcela nepřekvapený, i když jej přistihla, jak na ni bez špetky ostychu zírá, že již nemalou chvíli sleduje každý její pohyb. A tohle zjištění ji patrně omamovalo víc než alkohol. Cítila se sebevědomě a především sexy jako nikdy předtím. Usmála se a drze se zakousla do rtu. Chtěla tančit jen pro svého Motýlka. A tak tančila.

Vnímal to natolik intenzivně, až to paradoxně shledával zvláštním způsobem nesnesitelným. Jako naschvál však nemohl od hnědovlásky na parketu odvrátit oči. Připadal si jako masochista. Duševní masochista. Byl to pro něho naprosto destruující pohled, ale tak blažený pocit. Srdce mu hbitě tlouklo a prudce tak naráželo o hrudník. V ústech měl pusto a sucho, ale neměl nejmenší chuť svlažit se alkoholem. Prahnul. Bažil. Zapomínal dýchat.

Paže natáhla vzhůru, jako by se snad chtěla dotknout nebe, a pak jimi pomalu začala klesat dolů, kopírujíc tak linie vlastního těla. Užíval si celé tohle zhmotnění, a především ztělesnění, dokonalosti a hříšnosti, dokud vše nenarušil muž za Reillyinými zády. Mírně se ošila, nakonec ale, k Harryho překvapení, svolila k tanci, a tak se zády začala rytmicky třít o statnou postavu za sebou. Nelíbil se mu fakt, že už netančí jen pro něj. Vytáčelo ho, že se k ní tento chlap přibližoval, že se jí dotýkal a už vůbec se mu nezamlouval výraz, jakým k němu upřeně zazřívala ona, neboť jí z očí čpěla čirá provokace, drzost a nezkrotná touha.

"Bože, chlape," vyjekl Louis, "tak na co kurva čekáš? Ufikli ti snad koule?"

Sám nevěděl, na jaký impulz vyčkával, přišel na to však záhy, neboť se chlapíkovy nenechavé dlaně náhle octly pod hnědovlásčiným tílkem. Až pak se konečně sebral a hbitě se rozešel. Ani na okamžik si nepřestali oplácet silné a hluboké pohledy. Reilly se, s každým jeho přiblížením, na tváři formoval stále samolibější úsměv. Na moment slastně zavřela oči, a když je znovu otevřela, Motýlek byl pryč. Zklamaně pročesávala davy tančících, zatímco se jí muž za ní snažil dostat k zapínání kalhot. Hrubě od sebe odtrhla jeho ruce, a sama se svou náhlou střízlivostí, jež byla najednou větší, než by sama chtěla a která jí v krku tvořila úzkost, jakou měla v plánu odložit si do nejbližší záchodové mísy, se rozešla směrem k toaletám.

Jak se proplétala mezi zpocenými těly tanečníků, náhle jí kdosi silně uchopil za zápěstí a prudce přitáhl zpátky. Už se napřahovala, že dotyčnému jednu vrazí, avšak i tento její pokus byl zastaven jeho obrovskou dlaní. Natlačil se velmi těsně k její rozpálené postavě.
"Ty seš ale mrcha," zašeptal jí do ucha chraplavě, načež se hnědovláska mírně otřásla.
"Jenom jsem tě potřebovala dostat tam, kam jsem chtěla," vzhlédla k němu s nevinností v obličeji. Zazřel jí do rozšiřujících se zorniček, v kterých se následně dočista utopil.
"Ale já jsem se ti ještě nikam nedostal, Chobotničko," sklonil se k její tváři blíž.
"A ani nedostaneš, Motýlku," zapředla a postavila se na špičky, aby se nosem provokativně otřela o ten jeho, "moc ráda si s tebou totiž hraju."
"To jsem si všimnul," vydechl, paže obmotávaje okolo jejího pasu.
"Jsem zpocená jak prase," uchechtla se, "mohl bys mě pustit? Připadám si lehce nekomfortně."
"Vlhká seš dost," potvrdil jí, "ale máš smůlu, za chvíli se na mě budeš lepit ještě víc, a je mi absolutně u prdele, jestli s tim souhlasíš nebo ne," oznamoval jí autoritativně.
"Hodláš mě snad vobtáhnout?" zeptala se dráždivě a nadzvedla obočí.
Škodolibě se zasmál: "Takže tohle ty bys ráda? Mmm," zamumlal, "pro začátek si s tebou hodlám zatancovat," zavrněl chraplavě, "víš, je to oboustranný, taky si s tebou moc rád hraju."
Propletl své prsty s jejími a společně s ní se rozešel trošku hlouběji do vlnícího se houfu.
***
O nemálo drinků později a necelé dvě hodiny déle se Reilly i Harry už zcela neřízeně oddávali hříšnému tanci. Zády se dotýkala jeho horkého těla. Stále velmi intenzivně vnímala ony elektrizující impulzy, které v ní vyvolával každičký jeho dotek. Natiskla se k němu ještě blíže, aby si hlavu zaklesla v ohbí jeho krku. Hýžděmi nespoutaně dráždila jeho rozkrok. Harry se dotýkal jejích boků, čímž si ji přidržoval blízko sobě, a diktoval tak i jí svůj rytmus. Hlavu mírně sklonil, nos zabořil do jejích dlouhých loken a lehce je odhrnul. Byl naprosto omámen všemi jejími podmanivými pohyby, byl okouzlen spontánností, která z ní hýřila. Nechal se unést situací, a tak jí své lačné rty po chvíli přiložil k odhalené šíji, přímo na jeho oblíbené tetování. Silně se zachvěla.

"Ale ale, Motýlku, co to bylo?" zavrčela a ruku okamžitě vystřelila vzhůru, aby si jej za zátylek přitáhla ještě blíže k sobě. Prsty se vískala v navlhlých pramenech jeho vlasů a užívala si, jak jeho ochranitelské dlaně zkoumaly každý záhyb jejího těla. Vstřebávala všechny ty paralyzující doteky. Zavrněl ji do vlasů a zuby stiskl jemnou kůži za uchem tak chtivě, až slabě zasténala. Rukou zlehka stoupal po délce její zdvižené paže, bříšky prstů jí šimral na pokožce, načež svou dlaní sbalil její. Jemně ji od sebe odstrčil a otočil ji čelem k sobě. Očima se na malou chvíli střetli. Nikdy předtím v nich ani jeden neviděl tolik touhy, tolik žádostivosti a tolik nenasytnosti. Možná za to mohl všechen vypitý alkohol. Možná jen síla a kouzlo okamžiku. Možná veškeré to napětí, které se mezi nimi za celou dobu nastřádalo.

"Asi vítr, Chobotničko," prudce si ji k sobě přitáhl. Čelisti pevně zatnul. Vlnili se ve velmi těsném objetí. Své čelo si opřel o její, nepřestávaje s ní skrze elektrifikující oční kontakt směňovat veškerou dosavadní intenzitu a vášeň. Jejich potem orosené postavy se vzájemně třely jedna o druhou. Dlaněmi bez ostychu pátrali po zařeknutých částech svých těl. Nosy se dotýkali jeden druhého a pootevřenými ústy si těžce oddechovali do tváří.

"Tohle všechno je tak kurevsky dirty," zamručela a nehty mu zaryla do svalů na zádech. Prudce se nadechl.
"No já ti nevim," zaculil se pochybovačně, "táhne z nás jak z lihovaru," uchechtl se, "celkem se divim, že jsme se ještě vzájemně nepřiotrávili."
"To už bysme se spíš přiotrávili ze všeho toho vypitýho chlastu," usmála se, "ale můžu ti dát radu?"
"Ty mi chceš radit?" nadzvedl obočí.
"Jo, ti chci radit," pootevřela ústa, "až příště budeš s nějakou čičinkou," promlouvala sarkasticky, "a napadne tě podobná asexuální volovina," našpulila rty, "radši si ukousni jazyk, než abys to říkal, oukej? Ne každá by to vzala tak v pohodě jak já, chápeš, nehledě na to, že i jsem pořád dáma." Rozesmála se a v očích jí zajiskřilo.
"Odkdy dáma chlastá jak sedmdesátiletej notor a mluví jak potetovanej kriminálník," odfrkl si.
"Víš, co jsem ti před chvílí radila?" zasmála se sladce.
"Takže si mam jakože ukousnout jazyk, jo?" zeptal se.
"Jo," zahihňala se, "to bys teda kurva měl."
Jeho zrak se s konkrétním úmyslem náhle stočil k jejím rtům
"To nezvládnu, mam ho celkem rád," zamračil se, "nechceš mi s tim třeba pomoct?" řekl vyzývavě a navlhčil si ústa. Znovu k ní vzhlédl a pohlédl tak do náhlé temnoty v rozšířených zorničkách naproti sobě. Mlčela. Naprosto odzbrojená jeho nemístnými slovy se zmohla jen na rošťácký úsměv.
Mlčení je souhlas? Tak nějak se to, myslim, říká.
Nedovedl víc odolávat pokušení, a tak pomalu přiblížil svá ústa k jejím. Na malý moment a jen nepatrně se s drzým úšklebkem zase oddálil, jako by si to na poslední chvíli rozmyslel, to však nečekal, že se po jeho rtech lačně natáhne ona. Jedním jediným krátkým, ale velmi přesným a sebevědomým, pohybem spojila jejich těla ústy v jedno. A v ten moment se pro ně čas zastavil. Zbožňoval na ní tuhle její nevázanost a spontánnost. Křehkost z ní sice nebyla na první pohled znát tak, jako jiné její vlastnosti, avšak přesvědčil se o ní záhy, neboť jí vlivem celé situace, a možná i vlivem promilí v krvi, selhaly nohy a celou vahou mu tak padla do náruče. Skrze své rty ucítil její šibalský úšklebek, když mu obmotávala paže okolo krku.

Zprvu byli nesmělí a ve svých polibcích velmi skoupí až opatrní, postupně však byli hladovější a dychtivější. Trvalo jen několik málo okamžiků, než se jejich něžnost a původní oťukávání překlenulo v něco podstatně hlubšího - v naprostou smršť vášně a touhy. Sápala se po něm. Dravě a nenasytně se dožadovala všeho, co jí mohl poskytnout. On jediný dovedl její momentální potřeby stoprocentně naplnit. Byla si toho vědoma stejně jako on. Celým svým tělem se tiskla k němu, jako by ho snad nějakým způsobem chtěla absorbovat a naprosto jej sebou pohltit.

"Sakra," vydechl, "ten piercing je ještě rajcovnější než se tváří," zamumlal jí do úst. Zuby jej nenechavě kousla do rtu, snad aby přestal mluvit, a za zátylek si ho přitáhla znovu těsně k sobě. Dlaní mu konečně zajela do vlasů. Po zádech mu přebíhal mráz od toho, jak mu v reakci na její chování páteří projížděly vlny elektrizujících výbojů. Chtivě a dominantně naráželi jazyky o sebe, synchronně je proplétali a žadonili tak po něčem víc, po něčem nadpozemském. Jakoby se pokoušeli dosáhnout svého kousku ráje prostřednictvím toho druhého. Snažili se z minima vytěžit naprosté maximum. A to se jim také dařilo. Někde na pokraji extáze a agonie společně objevovali relativitu času. Bylo to ďábelsky intenzivní, božsky erotické, nebezpečně návykové a podmanivě nezvladatelné. Bylo to jednoduše…
Slovy nepopsatelné.
***
Podrážděně svraštila čelo, prudce stiskla víčka očí k sobě, hlasitě vydechla a zacukala obočím. Brněl jí bok, na kterém dosud ležela, proto se pokusila pohnout. V momentě tento svůj čin raději zavrhla, neboť měla pocit, že se jí někdo pokouší rozdrtit hlavu ve svěráku. Rozlepila žízní popraskané rty a jemně si je olízla - i tento sebemenší pohyb ji však neskutečně bolel. Dlaní si promnula rozespalé oči a ve chvíli, kdy se je pokusila otevřít, tento čin urychlilo hlasité zvučné zachrápání, které se ozvalo za jejími zády. Proboha! Co?! Zcela zapomněla na bolehlav a místo toho se pro tuto chvíli jala užírat morální kocovinou. Vždy totiž, když přišlo na jednorázovky, měla ve zvyku opustit místo činu ještě v noci, aby byla ušetřena všech těch ranních nepříjemností spojených s trapnou výměnou čísel následovanou nikdy nenaplněnými slovy: Zavoláme si. Snažila se rozpomenout na předešlý večer, ale až na večírek u ní doma a zastřenou mlhu z gay klubu si prozatím vůbec nic nevybavila. To jsem byla tak na sračku, že jsem se nezmohla ani na cestu domu?

Zmateně se rozhlížela po místnosti, která jí nebyla nijak povědomá. Osoba za ní se zvláštně vrtěla, a tak Reilly jen tiše doufala, že ještě spí. Koukala na okno, které se nacházelo na zdi naproti ní a které mělo, díky bohu, zatažené žaluzie. Byla si jistá tím, že by náhlý přísun silných slunečních paprsků jedině urychlil nastupující explozi uvnitř její hlavy. A možná by to tak bylo lepší... V mysli jí šrotovala spousta otázek a především strach z toho, co se bude dít teď. Nadzvedla bělostnou peřinu a lehce se uklidnila pohledem na tílko a kalhotky, které se nacházely na těch správných místech. Měla bych zdrhnout. Rozhlédla se po pokoji a zrakem se v hordách oblečení snažila najít to své. Až když perfektně zmapovala terén a promyslela plán útěku, odhodlala se otočit a zjistit tak, s kým že to uplynulou noc měla tu čest. Bože, ať to není žádnej tragéd! Ať je to normální pěknej chlap.

Potichounku a téměř nepatrně se převalila na záda a s očima na vrch hlavy se obrátila doprava, odkud k ní, k jejímu nejvyššímu zděšení i překvapení, zpod rozježených kučer, pohlížel pár rozjařených zelenomodrých očí na rozkošně zmačkaném obličeji. Zašimralo jí v podbřišku, když jí na mysl vyvstal živý obraz dravé líbačky s Motýlkem. Ono se mi to nezdálo? Jak ho konfrontovala se svým zmatením, pomalu se z jeho pohledu ono veselí vytrácelo. Kdyby v něm nepoznala svého Motýlka, jistě by si myslela, že zírá do zrcadla, neboť se kudrnáč nyní tvářil z nějakého důvodu asi tak rozpačitě a zaskočeně, jako právě ona.

"Kurva!" zaklela a leknutím poskočila, načež zákonitě dopadla vedle postele, přímo na tvrdou podlahu. "Doprdele!"
"Kam jdeš? Seš v cajku?" řekl pobaveně, když se zvedal na loktech, aby na ni viděl. "To vypadám tak příšerně?"
"Co to sakra meleš? A jak se mě opovažuješ ptát, jestli jsem v cajku?!" zaječela hystericky, zatímco po pokoji sbírala své oblečení.
"Zachovej paniku, dejchej a v klidu mi řekni, vo co jakože gou," promluvil k ní sedaje si na kraj postele.
"Doufala jsem, že mi to vysvětlíš ty," vyvalila oči nevěřícně.
"Neni co," prohrábl si rozčepýřené vlasy a znuděně zívl.
"Takže máš taky okno?" přikryla si ústa zděšeně.
"Ty máš snad okno?" zamračil se nespokojeně.
"Tyvoe, výkladní skříň minimálně jako," rozhodila rukama.
"Jako čekal jsem kocovinu, ale okno?" podrbal se za krkem, zatímco se jen v přiléhavých boxerkách zvedal z postele, "zůstaneš na snídani?" poškádlil ji, když si zaujatě prohlížela celou jeho postavu.
"Děláš si ze mě kurva prdel?" chytla se za hlavu a zakryla si oči.
"Nikdy jsem nemluvil víc vážně," rozchechtal se.

Pozn.: Huh, je tu Apríl! A tak jsem si říkala, že to chce něco spešl - absolutně jsem se vyždímala, přátelé. Krom toho, že je tohle nadržená patnáctka, je to taky dlouhý a je to vlhký a tvrdý (to neni hádanka, to ve mně jenom doznívá dění tohohle dílu). Navíc, dámy, je to revanš za to, že dřív jak v neděli se tu nic neobjeví, ptž mi tímto týdnem končí semestr a já krom bakny musim psát ještě třiprdele seminárek, neboť nám ty ču*áci ve škole prostě nechtěj dát pokoj, o tý zkoušce příští středu radši nemluvim. Jako by toho nebylo málo, fakt. Okay.
Zajímalo by mě, co si myslíte, že se dělo v noci, nějaký návrhy? Hehe.
Díl je pro všechny moje čičinky (dneska jsem trochu víc úchylná, pardon), který mi nechaly koment u minulý kapitoly: pro sladce ambivalentní mischu: Aby nakonec nebylo to jejich odhalování se delší, než bys ho ráda:) Děkuju moc za duchaplnej komentář! Líbí se mi, jak jsi vůči všemu tak vnímavá:)
pro úžasně hlásící Kacenku: S těma Winter Awards sis doufám dělala srandu, žejo - ne, jestli to myslíš doopravdy vážně, jsem ti megálně vděčná už jenom za to, žes na to pomyslela; moc děkuju všem, koho napadne podobná zvrhlost jako tady Kacenku, moc si toho vážim!:)
pro skvělou Marki: Kočko, čtu dost, momentálně však vlivem okolností zpravidla odbornou literaturu; ale jestli chceš, klidně ti někam do komentu hodim nějaký doporučení na moje TOP knížky;)
pro mojí dokonale zvrácenou Chrissy: Tak co myslíš? Byl tenhle díl dostatečně "ehm"?:D Sama nevim, jak jsem to předtim myslela. A bacha, radši to o hodinách nečti, aby ses nedostala do nějakejch ehm... Nebo tak něco:P Miluju tě za oba komentáře, víš to?:*
pre moju slovenskú dirty kiu: Tak co říkáš na tanečky, dobrý? Reilly je starej notor:D Spešl pro tebe jsem vymejšlela názvy dalších drinků, muhah:D Pozdravuj ode mě svýho ortopeda a lidi z čekárny. Písemná v pohodě? No vidíš! Voe, plác tě po zádech:) Jen se neboj, však si tu ústní posázíš ve velkým stylu;)
a pro nověkomentující prima ančuli: Za vzkaz moc děkuju, určitě mě potěšil a jsem moc ráda, žes mi dala vědět, co si o tom myslíš:)
 


Komentáře

1 Chrissy Chrissy | Web | 1. dubna 2014 v 23:13 | Reagovat

To je jakože vtip?! :O Nádech, výdech... vezmu to od začátku!
Stifler, yeah! Na to jsme měli předtančení, takže jsem si to uměla dokonale živě představit :DD
Mistr testosteron! :DDDDDDD A on mu řekl bejby? Vážně mu řekl bejby? Neeeee! :DDDDDD
Ten dirty dance, uff! Když ses v povídce poprvé zmínila o tom, že půjdou do baru, tak jsem se tiše modlila za to, aby tam něco takovýho bylo. (Četla jsem "Chemistry" a byla jsem z toho úplně nadšená. Tímhle si mi udělala hodně velkou radost, protože si to opět popsala úplně dokonale!) :)
Při dalším odstavci to bylo samý: "Woow. Woow! No woow!" :D Prostě jak retard :DDDDD
A nakonec... tři hvězdičky? TO JAKO VÁŽNĚ?! Já myslela, že mě jebne! Taková mega důležitá část a ty jí přeskočíš? Karma tohle, fakt že jo :DDDD Ale zase na druhou stranu, když si to přeskočila, tak se třeba zas až tak moc nestalo, right? Prdel by byla, kdyby Reilly vytuhla a Harold ji "ukládal do postele" :DD Ale pff, vůbec mě neposlouchej, ty to máš určitě vymyšlený mnohem líp! :D
Takže... po tom, co jsem si tenhle můj (mega trapnej) komentář četla znovu, tak říkám ANO. Jop, tenhle díl byl dostatečně "ehm". Možná ještě mnohem víc "ehm", než jsem čekala :DD
A ještě abych nezapomněla, na Winter Awards se určitě objevíš, trust me. Oni jenom ty komentáře "zviditelňují" jednou za čas :D
Hrozně se těším na další díl. Ani nevíš, jak moc!
Love :*

2 Míša =) Míša =) | Web | 1. dubna 2014 v 23:55 | Reagovat

A jako prdel si ze mě děláš?? :D Já mám psát něco žhavýho, když na všechny leze jaro.. NAsrat.. Tohle bohatě stačí a hlavně to netrumfnu ani kdybych joo kurva chtěla..

Hele, jako tohle mi nedělej.. Nový díl jsem našla úplně náhodou. Čekla jsem to jen tak, abych viděla jestli jakože mi něco náhodou neuniklo..  No a uniklo, takže jsem odložila kýžený spánek a jakože jsem pekelně unavená a šla jsem si to přečíst a nemohla jsem udělat líp.. I když to, že jsi vynechala, co se dělo po žhavé líbačce, ti ještě tak trochu zazlívám ale tak jako nevadí :D Alespoň si můžu nechat o čem zdát :D
A teď už se mi spát nechce.. Ať žijou milované paradoxy..

Nějak jsem nestihla okomentovat minulou kapitolu, která byla pecková a jen tak mimochodem ti to všechno baštím i s navijákem.. Celou dobu tu přemýšlím, jestli názvy těch drinků vymýšlíš nebo jsi někdy narazila na nějakou inspiraci.. :D :D Doufám, že to ode mě není moc troufalé :D však víš..

Díky Ti za připomenutí LITD, protože už jsem myslela, že si po tom stýskám sama.. Ale zítra a pozítří budu mít volněji, tak snad konečně tu kapitolu dopíšu a hodím do světa ;) Potřebuji se s tím nudným začátkem pohnout.. Abych se přiznala, tak mám v hlavě jednu scénu, která mě neskutečně ničí a já jí tak pekelně moc chci psát a zároveň nechci, že mi brzo praskne hlava.. A to jako myslím vážně..

Potom, ještě k povídce.. Miluju tě a kdybych tě náhodou někdy viděla, tak tě umačkám, protože je to boží.. Je to kurevsky boží a já tu povídku miluju.. Všechno, co do ní dáváš.. Prostě se to těžko popisuje, plus moje mozkový závity jsou na tom pekelně zle.. A moje vyjadřování hodné pralesního muže jakbysmet..
Děkuji ti, že něco takovýho píšeš.. :) :)
Držím ti pěsti a myslím na tebe.. to dáš ;) pořádně si to ve škole pondej a bude to ;) Jsou to el kretenos, ale s tím už nikdo nic neudělá.. Leda tak jim naházet imaginární cihly na hlavy.. :D hihi :D

Ještě jsem toho chtěla spoustu napsat, ale většinu věcí jsem zapomněla, takže, má drahá, omlouvám se za ostrý slovník (za to může tvůj negativní vliv :D na někoho to svést musím :D) a děkuji za inspiraci pro moje sny.. :D (teď si opravdu připadám poměrně nepřiměřeně a úchylně na svůj věk, ale koho to zajímá..)

Měj se krásně, směj se a mysli na to, že na tebe myslím :D
Čaudy :)
Mišák ;)

3 mischa mischa | 2. dubna 2014 v 15:39 | Reagovat

Bipolární to já při čtení tvé povídky rozhodne jsem...dělá to se mnou divy...cítím se jako neukojená patnáctka (kéž by to tak bylo - nemusela bych se červenat před sebou, že se červenám při čtení)...já dnes zažila řízený readus-interruptus, aby to vůbec rozdýchala - nejen, že mi sem pořád někdo lezl a vyrušoval, ale já si musela dávat přestávky, abych vychladla - ta atmosféra mezi nimi v klubu...pro mě nedýchatelno. Člověk to může prožít na vlastní kůži, ale nepřijde mu to ani tak erotic, jako když to popisuješ ty...jsi prostě moje crush....

Ponoukání teplé dvojičky - k nezaplacení.

Taneční challenge mě naprosto dostal - stiffler je můj oblíbenec a když jsem si pustila to video, já tam místo něj viděla Louise...ten kluk je prostě pako.

Jinak - oldies jsou nej - s kamarádkou právě ujíždíme na hudební televizní stanici, kde vysílají samá osmdesátá léta - to jsou vypalovačky - na to nic nemá - nějaké Óčko, ať se jde bodnout.

O té práci ve škole mi něco povídej...seminárky mě honí i ve snu a ještě to jaro...

4 kia kia | 2. dubna 2014 v 19:41 | Reagovat

CO TI PRASI?!!! Akoze cakala som, ze kolaudacka bude super, ale toto?! Dirty dancing sa konal! A v oboch prevedeniach. Uplne si ich viem predstavit :D
Drinky si vazim :) Ak je Cajkovskyho ejakulat taky hrozny, ako sa tvari, tak to diky holka :D Nechcem si ani predstavovat, z coho presne by sa mohol skladat :D
A ti dvaja, no koniec. Asi som prestala na par chvil dychat. Tie tanecky.. a to prebudenie :D To bude este len prca.
Travel the world and the seven seaaaaaas.. Hm, tusim idem v piatok na oldiesku :D Alebo do gay baru? :D Haha

5 Elis Elis | Web | 2. dubna 2014 v 20:09 | Reagovat

Čauky Sidney,
já vím že jsem ti ani jednou nenapsala komentář, ale abych byla upřímná, tak jsem to z prvopočátku ani nečetla, a když jsem začala, tak to bylo v době, kdy jsem přišla o počítač, takže jsem byla vysloveně líná psát ti komentář na mobilu. Což mě stejně neomlouvá, jelikož jsem momentálně vlastníkem počítače už přes dva týdny, a stejně se nic nestalo, že.

Nejdřív jsem byla lehce skeptická, jelikož jsem u tebe zvyklá na absolutně rozdílnej styl, nehledě na jazyk a příběh. Hnedka jsem si ale zamilovala, že Harold, aehm Motýlek, není známej a není ze skupiny. Tím, že je to umělec a navíc i tetuje, sis mě koupila uplně maximálně. Krásná Chobotnička mě dostala tím, jaká je svérázná, nehledě na to, že je kreativní a nebojí se pracovat rukama. Líbí se mi, jak jsi ji vybudovala a jakej si jí dala příběh – a drzost, jelikož tu já mám taky a dost se s tím ztotožňuju. Ovšem můj nějoblíbenější je Joel, náš krásny homo asiat, který mě v chování vystihuje asi víc, než bych chtěla. Dokonce jsem byla dneska nařčena z toho, že jsem homo škvíra a že si mam konečně najít klacka. (vidíš jako, vžívám se, vžívám se!)

Hrozně se mi to líbí. Tahle a předchozí kapitola zatím nejvíc. Tvoje popisy děje jsou abormální a já je miluju. Upřímně jsem se u klubový scény s „ukousni mi jazyk“ uplně třásla. Moje představivost je dost živá a neumim si držet odstup, takže mi připadalo, jako bych tam byla taky. Panebože!

No jako neivm co ti mam říct, asi jako keep it up a nemysli si o mně, že jsem malý zlý fakan, co jen čte a nekomentuje (hlavně že já to nenávidím).. prostě jsem nevěděla co říct, nehledě na moji lenost a prokrastinaci, kdy stejně jen věčně sedim, čučím a předstírám, že dělám něco užitečnýho.

Love ya!

6 Marki Marki | E-mail | 3. dubna 2014 v 18:15 | Reagovat

Ahoj :) se cítím jako by o mně napsala celebrita :D :)
Můžeš napsat své top knížky, pro mně je těžké si najít dobrou knížku :)

7 Sidney Sidney | Web | 3. dubna 2014 v 20:13 | Reagovat

[6]: Okay okay:) Prej celebrita:P
Nemám ponětí, co čteš, kolik ti je a jakej máš vkus... Už vůbec nevim, jestli ti padne do noty to, co čtu já, ale zkusíme to.
Když vynechám poezii a Harryho Pottera, tak mě zaujaly knížky:
Chbosky, S.: The Perks of Being a Wallflower
Fitzgerald, F. S.: Great Gatsby
Barberyová, M.: S elegancí ježka
Vian, B.: Pěna dní
Vyskočil, I.: Vždyť přece létat je tak snadné
Pesslová, M.: - Vybrané okruhy z mechaniky pohrom
Bušta, P.: Expres Praha-Radotín
Adams, D.: Stopařův průvodce po galaxii
Šrámková, J.: Hruškadóttir
Foenkinos, D.: Erotický potenciál mé ženy
Zusak, M.: Zlodějka knih
Losekoot, M.: Květinostesk
Kepler, L.: Písečný muž
Coelho, P.: Veronika se rozhodla umřít
Toole, J. K.:Spolčení hlupců
Rosten, L.: Pan Kaplan má stále třídu rád
+ cokoliv od Orwella a Jo Nesba
(To jsem se rozepsala zas až moc :D )

8 Marki Marki | E-mail | 4. dubna 2014 v 19:30 | Reagovat

[7]: díky moc, já mám všelijaký vkus a bude mi 19 :)a The Perks of Being a Wallflower  jsem si chtěla přečíst už dlouho :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.