Behind That Fucking Wall - 22. DÍL 2/2

20. června 2014 v 13:35 | Sidney |  Behind That Fucking Wall
suchý humor, vulgarismy, nespisovný jazyk, erotično
"Šukejte mě, pane Stylesi!"Scházeli schody v potemnělé chodbě. Cihlové zdi se mírně chvěly pod dunivými basy živé hudby. Reilly se zaposlouchala do decentní kytarové linky, když její zamyšlení narušil zastřený nakřáplý hlas. Páteří jí projel mráz, který se jí patrně pokoušel připravit o rovnováhu. Kolena se jí roztřásla, a tudíž nebylo divu, že na schodku lehce zaškobrtla. Na malý moment se zastavila a pousmála se tomu, že i tato tlumená nevinná ozvěna v ní vyvolala takovéto, skoro až směšné, reakce. Trochu se zděsila nad představou, jak se na ní podepíše situace, kdy bude svému sousedovi - a jeho kapele, samozřejmě - vystavena naplno. Rozhozeně se nadechla a pobaveně seskákala pár posledních schodů k zavřeným a pečlivě izolovaným dveřím.
"Kde se couráš?" napomenul ji otráveně Asiat ještě předtím, než hnědovláska svým tělem mohutné dveře otevřela. V tu chvíli se veškeré Joelovy nadávky a brblání rozplynulo v tónech rockové hudby.

Prohlédla si útulný undergroundový klub, jehož velikost nebyla nijak závratná. Naopak působil příjemným komorním dojmem. Na zdech viselo nemálo dopravních značek různých druhů i stáří. Po pravé straně se nacházela skromná stage, před kterou již postávalo, či vlnilo se, několik desítek fanoušků, lépe řečeno fanynek. Reilly se nad tímto faktem vševědoucně uchechtla, načež si, dříve než se chystala plně věnovat kapele na pódiu, prohlédla zbytek klubu. Naproti ní se rozkládal prostorný a táhlý bar, tvořený z pneumatik rozličných velikostí a zdobený poklicemi, skateboardy, řidítky a jiným nefunkčním harampádím. Po levé straně, tudíž přímo naproti jevišti, v zadnější části, se tyčilo pár zvláštně designovaných stolů. Tři největší připomínaly rampy ze skateparku, zatímco ty zbylé byly jen prostě vyvýšené, neměly ani žádné pořádné židle, spíš byly určeny stojícím lidem, aby si zde mohli odkládat své láhve s pivem či sklenky s jiným alkoholem.
"Čau Reilly," zaujal její zorné pole střapatý perfektně vystajlovaný účes a dvě jiskřivě modré oči.
"Loui," vydechla a objala muže v perfektně padnoucím černém tričku, "sekne ti to."
"Kecá," ozval se Joel otráveně, "vypadáš božsky!" Vyjekl nadšeně a vrhl se na bruneta po vzoru své přítelkyně.
"Tamhle jsou šatny," namířil Louis ukazováček do zastrčeného, snadno přehlédnutelného, rohu.
"Slyšíš, kotě?" šťouchl do ní loktem Asiat. "Odnes nám tam věci, počkáme na tebe u stolu," zazubil se rozverně a poté, co hnědovlásce do náručí vnutil svojí bundu, rozešel se s Louisem kamsi do temna klubu.
***
"Jak dlouho už hrajou," naklonila s k Louisovi a snažila se překřičet hrající hudbu.
"Dlouho ne," poškrábal se po zarostlé bradě, "asi tak čtvrt hoďky."
"To je dost," zhodnotila, "kdo hraje po nich?"
"Vlastně nikdo," pokrčil rameny brunet, "maj celou stage sami pro sebe, takže... Jak znám Harolda, budou hrát tak dlouho, dokud nevyčerpaj playlist."
Přikývla a zadívala se na pódium: "Ví o nás?"
"O tobě určitě ne, zlato," ujistil ji Louis.
"Prima," usmála se, "jdu si pro pití a pak zůstanu někde tam," ukázala směrem k malému davu pod jevištěm, "kdyby něco-"
"Já se o něj postarám, neboj," zastříhal obočím významně hnědovlásek.
***
"Czechvar," natahovala se přes pult k barmanovi, aby ji co nejlépe slyšel. Podala mu několik drobáků a sotva se dočkala své láhve s pivem, rozešla se na konec houfu, kde se opřela o mohutný cihlový sloup, aby si koncert konečně naplno užila. Žíznivě upila z flašky a když polkla, zvědavě si prohlédla sestavu na pódiu. Za bicí soupravou toho moc k vidění nebylo, ne že by se jí bubeník nelíbil, spíš byl tak nešťastně situován, že si - i přes veškeré naklánění se ze strany na stranu - všimla jen jeho osvalených paží, výrazně tvarovaného obočí a kšiltovky, jejíž kšilt měl dotyčný otočený vzad. Pravý kout stage si nárokoval blonďatý muž s vlasy vyčesanými vzhůru. V rytmu hudby sebou mírně klimbal, zatímco na struny své basové kytary vybrnkával příslušnou melodii. Zrak přesměrovala nalevo, když spatřila černovlasého snědého muže, jehož účes mírně připomínal ten basákův. Jeho tvář pokrývalo několikadenní strniště, což mu přidávalo na vážnosti, a oči měl uhrančivě temné. Nemohla se zbavit dojmu, že jej už někdy viděla, avšak posléze zhodnotila, že nemá cenu se tím zaobírat, neboť měl tento floutek na její vkus až přespříliš univerzální obličej i laciná gesta, kterými se snažil k šílenství dohnat všechny dívky pod pódiem, k čemuž mu mimo jiné napomáhala i kytara s mikrofonem. Znuděně zakoulela očima a zaměřila se na samý střed celého tohoto skromného panaromatu. Dávno věděla, koho tam uvidí, a možná právě proto si jej nechávala až na samotný závěr. Váhavě k němu pohlédla.

Momentálně byl k publiku otočený zády, expresivně se prohýbal v zádech, pravou paží divoce máchal přes provazce strun své kytary a pokyvoval hlavou, zatímco se soustředil na kytarové sólo. Neznělo to vůbec špatně, z toho, co prozatím slyšela, mohla konstatovat, že se jí jejich autorská tvorba zamlouvala. Bylo to rytmické, neotřelé a smrdělo to tou správnou špinavostí. Takových amatérských kapel bylo po světě možná na milióny, pro ní ovšem byla tahle něčím nenahraditelná a jedinečná. Jaké překvapení. S kudrnáčovým otočením zazněl i poslední tón skladby, který se po malé chvíli proměnil v nečitelnou změť vazbení. Všichni tři kytaristé ji však v okamžení utnuli přimáčknutím strun k pražcům. Ozval se nadšený jásot a tleskání fanoušků. Ani hnědovláska nezůstávala pozadu, ale jelikož měla jednu ruku plnou, automaticky spojila prsteníček s palcem, které si následně přiložila k ústům, aby kapelu obdarovala alespoň uznalým zahvízdáním.

Kudrnáč se naklonil k mikrofonu a ještě dříve než promluvil, zaujatý neočekávaným písknutím vzhlédl do davu. Dlaň s trsátkem si přiložil k čelu, aby tak sám sobě umožnil skrze barevně svítící reflektory najít původce zvuku. V ten okamžik se pohledem střetl s hnědovláskou, která vyčnívala asi tak tři kroky za několikadesítkovým houfem. Která by ostatně vyčnívala snad všude. Byla to Chobotnička.
Nasucho polkla a pokoušela se vyrovnat s intenzitou, jakou k ní pohlížel. Marně se snažila přijít na den, kdy by její Motýlek nevypadal sexy. Nezbedné kučery měl vyčesané nahoru a protentokrát je nepřidržoval ani žádný z jeho oblíbených šátků. Trup mu obepínalo černé tričko s oblým výstřihem, jehož krátké rukávy si - jak stihla vypozorovat - vždy velmi rád ohrnoval. Na krku se mu blyštil řetízek, jehož přívěsek měl zastrčený pod svrškem. Kromě, pro něj typických, tmavých upnutých kalhot na něm mohla pozorovat i jeho oblíbené semišové polobotky, které skvěle podtrhovaly celou jeho image. Několikrát prudce zamrkala, načež pro jistotu znovu upila piva.
Drze se usmál, přesně tak, aby se mu na tváři objevil onen pověstný a neodolatelný dolíček. Dlaní si pročísl vlasy. Pohled mu na malou chvíli sklouzl ke kytaře, když se rukou opřel o stojatý mikrofon.
"Jsme fakt rádi, že se vás tu sešlo tolik," zachraptěl do mikrofonu a hravě se ušklíbl, načež na svou kytaru začal pohrávat neznámou melodii, "zahrajem vám ještě pár vlastních věcí a pak bych rád zahrál tři covery, takže jestli nebudete mít nic proti," zastříhal obočím a zrakem s jasným úmyslem spočinul znovu na Reilly, "aspoň jeden bych měl zahrát určitě."
"Cože?" ozval se černovlasý kytarista překvapeně, načež se rozešel ke kučeravému a cosi mu, za doprovodu rázné gestikulace, šeptal. Kudrnáč jen ledabyle pokrčil rameny a zakýval hlavou.
***
"Okay," promluvil do bouřlivého potlesku Harry, "protože má náš hlavní kytarista naspěch," pohlédl ke křenícímu se černovláskovi významně, "patrně má ještě obhlídnout nějaký-"
"Fakt mě to mrzí," skočil kudrnatému do řeči a udělal na fanynky v první řadě psí oči, které se v reakci na to za hlasitého chichotání div že neskácely k zemi, "příště vám to vynahradim všem," ukázal do publika a svůdně mrknul.
"Fajn," převrátil očima kudrnáč a povzdechl si, "poslední song je cover, kterej vám určitě představovat nemusim," uchechtl se a zrakem zamířil ke konkrétnímu místu, kde s jistotou věděl, že najde pár jedinečných očí.
Jeden koutek zvlnil hravě vzhůru, když se nadechoval, aby začal zpívat, s pohledem silně upřeným jen a jen do toho jejího. Nakrčila obočí a decentně se usmála, neboť s jistotou věděla, že tahle píseň nebude patřit nikomu jinému, že bude patřit jen a jen jí.

"Your love is like a studded leather headlock," píchlo jí u srdce hned při prvotních tónech, které z jeho úst slyšela zaznít, moc dobře tuto skladbu znala, a on to až přespříliš dobře tušil.
"Your kiss, it could put creases in the rain," roztřeseně se nadechla a dál mu oplácela jeho intenzivní pohled.
"You're rarer than a can of dandelion and burdock," pozorovala jak přešlapuje z nohy na nohu a decentně přikyvuje.
"And those other girls are just post mix lemonade," viděla, jak hravě nadzvedl obočí, pobaveně se uchechtla a dlaní si zajela do vlasů.

"Suck it and see, you never know
Sit next to me before I go
Jigsaw women with horror movie shoes
Be cruel to me 'cause I'm a fool for you

I poured my aching heart into a pop song
I couldn't get the hang of poetry
That's not a skirt, girl, that's a sawn off shotgun
And I can only hope you've got it aimed at me

Suck it and see, you never know
Sit next to me before I go
Jigsaw women with horror movie shoes
Be cruel to me 'cause I'm a fool for you

Girls from once upon a Shangri-La
How I often wonder where you are
You have got that face that just says
Baby, I was made to break your heart, whoa

Suck it and see, you never know
Sit next to me before I go, go, go, go, go
Jigsaw women with horror movie shoes," sotva vyslovil, hudba v pozadí se zklidnila.
"Be cruel to me," dal si záležet na výslovnosti, kterou dramaticky podtrhl zvučný a jasný úder bubnů. Nadechl se, chopil se mikrofonu a vyjmul ho ze stojanu. Svraštil čelo, obočí přimhouřil, čímž se mu mezi ním vyrýsoval výrazná vráska. Se záměrnou pomalostí pokračoval: " 'cause I'm a fool for you," vydechl zcela vážně nakonec s pečlivou artikulací, načež s mírným úšklebkem, zatímco hudební podklad líně dozníval, sledoval její výraz. Paži spustil podél těla, zatímco dlaní té druhé napjatě tiskl krk své kytary.

Nebylo potlesku, nebylo okolních lidí, nebylo ničeho a nikoho.
Jen jí a jeho.
Uvízli v časoprostorové smyčce, kterou udával jen jejich vzájemný a neutuchající pohled.
Tápali ve vzduchoprázdnu, kde je tížila už jen samotná potřeba se nadechnout.
Pohlíželi si do očí.
Zcela prostě.
Jednoduše.
Nenásilně.
Přirozeně.
Jako by to tak dělávali už od nepaměti.
Hnědovláska se na kudrnáče poťouchle zašklebila, načež na něj se skousnutým rtem a drzým úšklebkem vytasila svůj vztyčený prostředník.
"Fuck you!" vyslovila neslyšně ale tak, aby z jejích úst s jistotou odezřel obsah.
Upřímně se rozesmál, poslal jí vzdušný polibek, načež rozhodil rukama a napodobil její předešlé gesto: "Yes, please!"

Pozn.: Čaute zlata moje! Jsem tu s dalším dílem, trochu jsem nevěděla, kde a jak ho utnout - proto je ten konec takovej, jakej je, nejradši bych pokračovala dál, ale tvl, dovedete si představit, jak by to bylo dlouhý? Hehe. Moc vám děkuju za všechny komentáře a hvězdičky u minulýho dílu, jste zkrátka nejlepší, říkám to furt!:)
Kromě všeho... Co na tenhle díl říkáte, chtěla jsem ho nějak oživit, proto ta ich-forma na začátku, jaký jsou vaše dojmy z ní? Hm? Taky doufám, že vás moc nesere text tý přiložený songy, pro mě osobně je děsně podstatnej, proto jsem ho sem vložila, taky je navíc perfektně dvojsmyslnej, což jenom zrcadlí ten vztah a osobnosti těch dvou, takže tak.
Dneska se nebudu nijak rozepisovat, myslim, že v tom díle to bohatě stačí:P
Tenhle díl posílám všem, co mi nechali komentář u minulýho dílu: anice, Lou, Jane, I.Blake, Ell a mische. Jste hrozně super holky, fakt vám děkuju a i když na komentáře nereaguju (ptž na to tady na blogu neni tak uplně prostor, na wattpadu odpovídám poctivě), beru si je k srdci a vnímám všechno, co mi píšete:*
Love ya,
see ya soon,

Sid:*
 


Komentáře

1 Jane Jane | 20. června 2014 v 14:34 | Reagovat

Milujem tento pribeh!!! A hned dve casti...parada :-)  tesim sa na dalsie

2 anika anika | E-mail | 20. června 2014 v 15:02 | Reagovat

Koukam,ze uz se to asi rozjede!Ani si nedokazes predstavit jak nehorazne moc se tesim na dalsi dil,dekuju,ze tuto uzasnou povidku pises!

3 Ell Ell | 20. června 2014 v 22:33 | Reagovat

Perfektní.
Ich forma byla bomba, moc se mi to líbilo, příjemná změna. :) Normálně jsem (jako vždy) plánovala, že si něco nechám na zítra, a zase to nevyšlo. To je síla. :D
Ten song tam dokonale sedí, odráží skvěle jejich vztah. Úžasný, opravdu úžasný. Píšeš vážně skvěle. :)

4 Simix Simix | Web | 25. června 2014 v 12:11 | Reagovat

Miluju One Direction :)
Máš hezký blog ;)

5 mischa mischa | 25. června 2014 v 14:04 | Reagovat

Czechvar ....tak to mi fakt nedělej.

6 adel adel | 25. června 2014 v 17:04 | Reagovat

je to geniálne :3
už sa nemôžem dočkať novej časti , a toho keď sa Motýlikovi splní sen a stretnú sa a bude to jeho Chobotnička :D :3
a keď sa Zayn dozvie , že tá sexi baba, ktorú stretol na schodoch je podstate Chobotnička :D
ďalšiúúúú časť :)

7 Romanet Romanet | 28. června 2014 v 13:26 | Reagovat

Naprosto dokonalé! Klobouk dolů !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8 kia kia | 28. června 2014 v 17:59 | Reagovat

Jako fuhaaa, tu sa nam zaujimavo vyvija.. Nestacim cumet pomaly. Konecne som docitala vsetky diely, trosku som to zanedbavala.. Mam blby pocit z Ryana.. Je to taky ten typ cloveka- debil na pohladanie..
Hahaha a ten Zyan, odpadla som :D mohla ho hentak dat dole a este aj na neho chudaka zabudnut? Ten by to neprezil, keby sa to dozvedel:D
Mimo misu.. Kurnik! Vzdy som sa chcela naucit tak piskat!!
Holka, paradne diely, srdiecko mi plesalo od stastia jak kridelka kolibrika ;)

9 Al Al | 1. července 2014 v 18:00 | Reagovat

kraaasa :33 jako vždy! :)*

10 I.Blake I.Blake | Web | 4. července 2014 v 15:06 | Reagovat

❤️

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.